נבחרת השביעיות ממריאה לאליפות אירופה

נבחרת השביעיות ממריאה לאליפות אירופה

יאיר קלס

לאחר הכנות מפרכות ואימונים רבים, תמריא ביום חמישי (17/5) נבחרת השביעיות של ישראל ברוגבי, עם המאמן אלכס טקצ’נקו והמנהל המקצועי רענן פן לטורניר אליפות אירופה לנבחרות. שם תשחק לא פחות משבעה משחקים ביומיים ותנסה להגשים את חלום ההעפלה לגראנד-פרי, הדרג העליון של אירופה 

לאחר חודשים רבים בהם התאמנו שחקני נבחרת השביעיות ברמה הגבוה ביותר וקיבלו ליווי צמוד מהמאמנים המובילים ביבשת, יעמדו הכחולים לבנים בפני המבחן האמיתי בניסיון לסיים באחד מבין שלושת המקומות הראשונים בטורניר הקרוב ובכך להגדיל את סיכויי ההעפלה לדרג א’. “אין ספק שעשינו התקדמות גדולה בחודשים האחרונים והושקעו משאבים גדולים בפרוייקט הזה. זהו טורניר ברמה הכי גבוהה שנבחרת ישראלית שיחקה בו.” ” מספר המנהל המקצועי של הנבחרת רענן פן.

הנבחרת תנחת ביום חמישי בעיר ורשה אשר בפולין ותחל בהכנותיה לקראת יומיים אינטנסיבים במיוחד שיחלו כבר ביום שבת, בו תשחקנה הנבחרת הלאומית לא פחות מארבעה משחקים, כאשר הספתח יערך מול הנבחרת החזקה מבלגיה שנחשבת כפייבוריטית בבית כולו. בהמשך היום תתמודד הנבחרת מול אנדורה, מולדובה (שירדה מהבית העליון) וצ’כיה. את יום ראשון תפתח הנבחרת בקרב מול ליטא, כאשר שני המשחקים הנותרים בטורניר יקבעו על פי התוצאות והדירוג. “הכושר הגופני יהווה מרכיב חשוב בהצלחה שלנו, אנו עומדים בפני משהו גדול ואני מאמין בשחקנים שלי.” הוסיף פן. בשביל המטרה הזו בדיוק, יתלווה לנבחרת ברט דיוויסון, מאמן הכושר של נבחרת אנגליה בשביעיות שעבד צמוד עם הסגל הישראלי.

גם בבית המקביל ישחקו נבחרות מצויינות כגון רומניה, שירדה אף היא מהדרג הבכיר וכמו כן נבחרות פולין שמארחת את הטורניר והנבחרות הלאומיות של שבדיה וקפריסין. הנבחרת לא מתביישת להצהיר על מטרה גבוהה – מקומות 1-2 שיעלו את הנבחרת לדרג הגראנד-פרי או כשמקום שלישי יספיק להביא את הנבחרת למוקדמות אליפות העולם.

דף הפייסבוק של איגוד הרוגבי ילווה את האליפות עם עדכונים ישירים , תוצאות ותגובות מהמגרשים.

חפשו את – Israel’s got rugby  בפייסבוק.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to נבחרת השביעיות ממריאה לאליפות אירופה

  1. Nir says:

    יאללה שאקי!!!! תן בראש

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s